Kullanım Şartları

Websitemize hoşgeldiniz! Çevrimiçi deneyiminizden zevk alacağınızı umarız. Nestlé Nutrition Institute, websitemizin kullanıcılarına duyulan güveni korumaya kararlıdır. Aşağıdaki şartlar, websitesini kullanımınızı düzenler.

1. Kabul edilebilir kullanım

Lütfen websitemizi keşfetmekten çekinmeyin ve mümkün olduğunda sorular, gönderiler, değerlendirmeler, incelemeler ve multimedya içeriği (resimler, videolar) gibi materyallerle katkıda bulunun. Ancak, websitesinin ve gönderilen materyallerin kullanımı hiçbir şekilde yasadışı veya rahatsız edici olmamalıdır. Şunlara dikkat etmelisiniz:

  1. Başka bir kişinin gizlilik hakkını ihlal etmemek;
  2. Fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemek;
  3. Aşağılayıcı, pornografiyle ilgili, ırkçı veya yabancı düşmanlığı niteliğinde olan, nefrete, şiddete veya rahatsızlığa teşvik edici ifadeler yapmamak;
  4. Virüs içeren veya güvenlik sorunlarına yol açabilecek dosyaları yüklememek;
  5. Websitesinin bütünlüğünü tehlikeye atmamak.

 

Nestlé Nutrition Institute'un websitesinden yasadışı veya rahatsız edici olabileceğine inandığı herhangi bir içeriği kaldırabileceğini lütfen unutmayın. Nestlé Nutrition Institute, gönderdiğiniz içeriği izleme, inceleme ve gözden geçirme, Nestlé Nutrition Institute'un uygunsuz olduğunu düşündüğü herhangi bir içeriği kaydetme, kaldırma veya reddetme hakkını saklı tutar.

2. Veri koruma

Gizlilik bildirimimiz, bu websitesinde paylaşılan kişisel veriler veya materyaller için geçerlidir. Daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

3. Fikri mülkiyet

3.1. Nestlé Nutrition Institute Tarafından Sağlanan İçerik

Websitesinde Nestlé Nutrition Institute tarafından veya onun adına yayınlanan materyallerde telif hakkı ve ticari markalar dahil olmak üzere tüm fikri mülkiyet hakları Nestlé Nutrition Institute veya lisans verenlerine aittir. Websitesinin eklerini, bu tür içerikte görünebilecek herhangi bir telif hakkı bildirimi de dahil olmak üzere, tüm fikri mülkiyet haklarına sadık kalmanız ve bunlara saygı göstermeniz koşuluyla, kendi özel kullanımınız (yani ticari olmayan kullanım) için çoğaltabilirsiniz.

3.2. Sizin Tarafınızdan Sağlanan İçerik

Nestlé Nutrition Institute websitesine yazarı olduğunuz veya haklarına sahip olduğunuz (hak sahibinin izniyle verilmiş) içeriklerle (örn. resim, video, müzik) katkıda bulunabilirsiniz.

Bu tür bir içeriğin gizli olmadığını kabul etmiş ve Nestlé Nutrition Institute’a kullanım amacıyla sağladığınız içeriği ifşa etmek, çoğaltmak, iletmek, yayınlamak, uyarlamak veya yayınlamak dahil olmak üzere ücretsiz, kalıcı, dünya çapında bir lisans vermiş sayılırsınız.

Nestlé Nutrition Institute, içeriği tanıtım, reklam ve diğer amaçlar için kullanabilir ve bu kullanım için herhangi bir tazminat hakkınız olmayacaktır.

Lütfen, Nestlé Nutrition Institute'un bu içeriği kullanıp kullanmamaya karar vermekte özgür olduğunu ve Nestlé Nutrition Institute'un zaten benzer içerik geliştirmiş olabileceğine veya bu tür içerikleri başka kaynaklardan edinmiş olabileceğine dikkat edin.

Bu durumda, içerikteki tüm fikri mülkiyet hakları Nestlé Nutrition Institute ve lisans verenlerine aittir.

3.3. Kullanıcı Derecelendirmelerini ve İnceleme Hizmetini Yöneten Kurallar

Bu şartlara ek olarak, derecelendirme ve inceleme hizmetleri için aşağıdaki ek kurallar geçerlidir. Bu websitesinde mevcut olan herhangi bir derecelendirme ve inceleme hizmetine (metin, fotoğraf, video, benzerlik veya diğer materyaller ve bilgiler gibi) herhangi bir içerik göndermek için, 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız veya vasinizden onayını almış olmalısınız. Bir Nestlé çalışanıysanız veya Nestlé tarafından kiralanan bir şirket veya ajans için çalışıyorsanız, bu ilişkiyi belirtmelisiniz.

Gönderdiğiniz tüm içerikler doğrudur ve incelenmekte olan hizmetle ilgili gerçek deneyiminize dayanmaktadır. Diğer web sitelerine, adreslere, e-posta adreslerine, iletişim bilgilerine veya telefon numaralarına referans veren hiçbir bilgi içermeyecektir. Gönderdiğiniz içerik üzerinde sorumluluk Nestlé Nutrition Institute’a değil, size aittir.

4. Sorumluluk

Nestlé Nutrition Institute, websitemizdeki materyallerin doğruluğunu sağlamak ve aksaklıkları önlemek için makul tüm çabayı göstermesine rağmen, yanlış bilgi, aksaklık, devamsızlık veya doğrudan ya da dolaylı olarak doğabilecek zararlardan sorumlu değildir. Bu websitesindeki malzemelere güvenilmesi kendi sorumluluğunuzdadır.

Bu websitesi, Nestlé Nutrition Institute dışındaki websitelerine bağlantılar içerebilir. Nestlé Nutrition Institute, bu tür üçüncü taraf web siteleri üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir, onları kesinlikle onaylamaz ve içeriği, doğruluğu veya işlevi dahil olmak üzere onlar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Sonuç olarak, sizi bu tür üçüncü taraf web sitelerinin yasal bildirimlerini dikkatlice incelemeye davet ediyoruz.

Üçüncü taraf bir websitesini işletebilir ve bu websitesine link vermek isteyebilirsiniz. Bu durumda, Nestlé Nutrition Institute, Nestlé Nutrition Institute'a bağlı olduğunuzu veya onayladığınızı hiçbir şekilde önermemeniz şartıyla, bu bağlantıya itiraz etmemektedir. “Çerçeve” veya benzeri uygulamaları kullanmamalısınız ve websitesine bağlantının yeni bir pencerede açılmasını sağlamalısınız.

5. Bize ulaşın

Bu websitesi, Nestlé Beslenme Enstitüsü, Avenue Nestlé 55, 1800 Vevey tarafından işletilmektedir.

Websitesi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin:

  • E-posta: nni@nestle.com
  • Posta: Avenue Nestlé 55, 1800 Vevey Switzerland

 

6. Değişiklikler

Nestlé Nutrition Institute, bu kullanım şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Lütfen bu kullanım koşullarını ve yeni bilgileri gözden geçirmek için zaman zaman bu sayfayı kontrol ediniz.

7. Geçerli yasa ve yargı

Kullanıcılar ve Nestlé Nutrition Institute, websitesi ile ilgili herhangi bir iddia veya anlaşmazlığın İsviçre yasalarına tabi olacağını ve Kanton Vaud mahkemelerinin önüne getirileceğini kabul etmiş sayılır.

Telif Hakkı © Haziran 2021 Nestlé Nutrition Institute