Yayınlar

Burada erken bebek beslenmesi, alerjiler ve beslenme, sporcu beslenmesi, yutma zorluğu veya kritik rahatsızlıklar gibi hastalık durumlarında beslenme gibi en güncel beslenme konuları hakkında ücretsiz olarak indirilebileceğiniz yayınları bulabilirsiniz. 3000 makalenin tamamı, aradığınız özel bilgiyi bulmanızı kolaylaştırmak adına kategorilere ayrılmıştır. Referansınız yoksa arama işlevimizi de kullanabilirsiniz.

Sponsorluk Açıklaması: Yayınların, programların, konferansların, eğitim kaynaklarının ve bu web sitesinde yer alan diğer içeriklerin çoğu, Nestlé Beslenme Enstitüsü ve Nestlé bağlı kuruluşları tarafından finanse edilmiş ve/veya hazırlanmıştır.

En Son Yayınlar

2 topics
1 min read

Probiyotikler, prebiyotikler ve sinbiyotikler dahil olmak üzere Gut microbiota, klinik uygulamada sıcak bir tartışma konusudur. Günümüzde, tüm probiyotiklerin ve / veya prebiyotiklerin eşit olmadığı, iyi bilinmektedir.Probiyotiklerin sağlık yararları suşa özgüdür ve İnsan Sütü Oligosakarit (HMO'lar) ve prebiyotiklerde fonksiyonlar yapısal yapılarına bağlıdır.